شرکت مزرعه کوچک طلایی پارس

شرکت مزرعه کوچک طلایی پارس در سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه و شناخت بازار و ایجاد بازارجهت خدمات هر چه بهتر و بیشتر در صنعت بازاریابی و فروش تأسیس شد.
این شرکت با داشتن پشتوانه تجربیات ارزشمند برای تعالی سازمانی و رضایت کامل مشتریان تلاش نموده و خدمات فروش و بازاریابی را به صورت مستقیم و بدون واسطه ارائه می کند.

 

 شركت گندم طلائى

شركت گندم طلائى در سال ١٣٩٥ ،با هدف توليد مواد غذایی چون کیک و کلوچه و نیز بسته بندی محصولات غذایی نظیر خشکبار، آجیل، حبوبات، ادويه جات با تکنولوژی پیشرفته در مجموعه خود تاسيس گرديد كه تا به امروز توانسته با سفارش به واحد هاى توليدى ديگر با برند(مايران) محصولات خود را به بازار مصرف عرضه نمايد.

 

 شرکت توليدى بيجار طلايى

شرکت توليدى بيجار طلايى در سال ١٣٩٣ با هدف تولید در صعنت غذا شروع به فعاليت نموده كه محصولات توليدى آن شامل انواع ترشیجات ، شورجات و مرباجات ، کنسرو ، کمپوت و رب گوجه ميباشد.كه با فرآورى بر روى محصولات كشاورزى،بنابر نياز بازار با برند(گيلانا) عرضه ميگردد.

 

شرکت بازرگانی

شرکت بازرگانی و همچنین شرکت «می با» با حضور در بازارهای مهم کشور و بازارهای بین المللی، در زمینه صادرات و واردات محصولات تولیدی منطقه شمال کشور ایران فعال بوده و در همین راستا صادرات محصولات باغی و کشاورزی چون انواع مرکبات، کیوی، برنج، چای، زعفران و … را در دستور کار دارد

محور های فعالیت شرکت بازرگانی می با:
• انجام امورمربوط به بازرگانی، واردات و صادرات
• ترخیص کالا درکمترین زمان و با کمترین هزینه
• مشاوره های بازرگانی
• مشاوره سرمایه گذاری
• عقد قرارداد های اقتصادی b to b