شرکت مزرعه کوچک طلایی پارس

شرکت مزرعه کوچک طلایی پارس در سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه و شناخت بازار و ایجاد بازارجهت خدمات هر چه بهتر و بیشتر در صنعت بازاریابی و فروش بر پایه تکنولوژی تأسیس گردید.
این شرکت با داشتن پشتوانه فنی و تجربیات ارزشمند برای تعالی سازمانی و رضایت کامل مشتریان تلاش نموده، که خدمات فروش و بازاریابی را به صورت مستقیم و بدون واسطه با ایجاد بازاری آنلاین بر گرفته از فناوری و تکنولوژی ارائه نماید، حال با توجه به فقدان دانش فنی لازم در منطقه تصمیم برا ارائه زیر ساخت و آموزش کاریردی جهت شکل گیری اهداف مجموعه خود میباشد، امیدواریم تلاشمان با همکاری شما سبب تعالی هر چه بیشتر ایران عزیز شده باشد.

 

 شركت گندم طلائى تنکابن

شركت گندم طلائى تنکابن در سال ١٣٩٥ ،با هدف راه اندازی واحد توليدی مواد غذایی چون کیک و کلوچه و نیز فرآوری و بسته بندی محصولات غذایی نظیر خشکبار، آجیل، حبوبات، ادويه جات با تکنولوژی پیشرفته در استان مازندران شهرستان تنکابن تاسيس گردید.
حال با توجه به سرمایه گذاری انجام شده برای خرید زمین و ساخت ساختمان تولید همزمان توانسته با سفارش به واحد هاى توليدى ديگر با برند(مايران) محصولات خود را به بازار مصرف عرضه نمايد.

 

 شرکت توليدى بيجار طلايى

شرکت توليدى بيجار طلايى واقع در استان گیلان شهرک صنعتی رشت در سال ١٣٩٣ با هدف تولید در صعنت غذا شروع به فعاليت نموده كه محصولات توليدى آن شامل انواع ترشیجات ، شورجات و مرباجات ، کنسرو ، کمپوت و رب گوجه ميباشد.
كه با فرآورى بر روى محصولات كشاورزى،بنابر نياز بازارمصرف کشورهای همسایه همچون (ارمنستان،آذربایجان،روسیه،عراق) جهت جلوگیری از خام فروشی با برند(گيلانا) عرضه ميگردد.

 

شرکت بازرگانی تتیس

شرکت بازرگانی تتیس واقع در استان گیلان منطقه آزاد انزلی با فعالیت در بازارهای مهم کشور و بازارهای بین المللی، در زمینه صادرات و واردات، با تمرکز بر روی محصولات تولیدی منطقه شمال کشور ایران فعال بوده و در همین راستا صادرات محصولات کشاورزی چون انواع مرکبات، کیوی، برنج، چای، زعفران و … را در دستور کار دارد

محور های فعالیت شرکت بازرگانی تتیس:
• انجام امورمربوط به بازرگانی، واردات و صادرات
• ترخیص کالا درکمترین زمان و با کمترین هزینه
• مشاوره های بازرگانی
• مشاوره سرمایه گذاری
• عقد قرارداد های اقتصادی b to b