درباره ما

شرکت مزرعه کوچک طلایی پارس

نقش تولید از گذشته وجود داشته و با به وجود آمدن نیازهای بیشتر این نقش پر رنگ تر شده است که در نتیجه آن با ورود تکنولوژی های جدید و ماشین آلات پیشرفته، میزان تولیدات نیز افزایش یافته است. برای رفع نیازها و بهبود اقتصاد، فضاهایی برای تولیدات ایجاد شده است که بدون واسطه، خرید های واقعی را برای افراد و گروه ها فراهم می کند. امروزه تولیدات صرفأ مختص به کالا و محصولات نمی شود؛ مفهوم تولید در تولید رشد، تولید شکوفایی، تولید بهره وری، تولید سرمایه، تولید اقتصاد قوی و تولید ارزش معنا شده است.
تجارت یا بازرگانی نیز به همین میزان دستخوش تغییرات بوده است تا به امروز که ماهیت آن در اشکال مختلف تعریف شده است. تجارت امروزه سبب سود دهی بین فروشنده و خریدار می شود. به دلیل اینکه خریدار بدون واسطه از فروشنده، محصول یا خدماتی را دریافت می کند و فروشنده نیز خریداران هدف را کشف و شناسایی و در جهت رفع نیاز تلاش می کند. امروزه تجارت در سراسر مرزهای ملی در گردش است. این تحول با صنعتی شدن، حمل و نقل پیشرفته، ظهور عصر دیجیتال،جهانی شدن ارتباطات و صادرات افزایش یافته است. این مجموعه نيز با هدف اشتغال زایی برای جذب نیرو های فعال و با انگیزه، در جهت افزایش مهارت ها و توانایی ها، به عنوان عنصری فعال در حوزه اقتصادی فعالیت می کند و با طراحی برنامه ریزی های هدفمند و سرمایه گذاری های قدرتمند، خواهان پیشبرد اهداف موثر، در سطح کشور و همه ی واحد های اقتصادی می باشد. همچنین با حضوری پر رنگ در نقش کارآفرینی و تولید، زیر مجموعه ها را در جهت ارزشمند هدف حمایت از تولید کننده و مصرف کننده سوق می دهد تا نیاز ها رفع شود و رضایتمندی و سطح رفاه بالا رود. همچنین به برقراری جامعه ای خودکفا و مستقل با ظرفیت های بالاى توليدى كمك كرده است.
این مجموعه تجاری و سرمایه گذاری، همواره با بروزرسانی در متدهای بازاریابی زمینه لازم برای تقویت تولید ملی را فراهم می سازد كه سبب کسب تجربیاتی ارزشمند شده، و برنامه ریزی های گسترده ای در سطح کشور، برای توسعه کمی و کیفی محصولات و خدمات اختصاص داده است. همچنین از مهم ترین تصمیمات این مجموعه فراتر رفتن از مرز های کشور و ورود به مرز های بین المللی است که توانسته با در اختیار داشتن روابطی سالم و تلاش جهت افزایش مقبولیت و محبوبیت برند “می با”، سهم خود را در بازار های داخلی و صادراتی افزایش دهد. بسیاری از استارت آپ ها و واحد های تولیدی در شروع کار خود که مسلمأ با یک ایده شکل گرفته اند، با نگرانی تأمین سرمایه گذاری اولیه برای گسترش کسب و کار خود روبرو هستند؛ و همچنین با نداشتن ارتباطات مؤثر و کافی با صاحبان صنایع مختلف، سبب اتلاف وقت و هزینه می شوند…
این مجموعه با در اختیار داشتن واحدی مستقل جهت سرمایه گذاری و آموزش، با استراتژی بهبود ساختار های عملیاتی و مالی، به شکل گرفتن گروه ها و استارت آپ های نوپا کمک می کند و با ارائه مشاوره های لازم و بهره مندی از تجربیات مثمر ثمر، به معرفی روش های نوین فروش می پردازد تا برای کسب و کارها، افزایش بهره وری و موفقیت فروش حاصل شود. طبق آنچه که گفته شد، این مجموعه با ایجاد واحدهای تولیدی و افزایش میزان تولیدات توانسته کیفیت را در سطحی فراتر از سطوح گذشته، به مصرف کنندگان ارائه دهد. همچنین با صنعتی شدن فعالیت ها، زمینه ساز ایجاد اشتغال در سطح کشور گردیده است و با صادرات تولیدات خود، در مسیر رونق اقتصادی گام برداشته است و به افزایش درآمد های غیر نفتی نیز کمک شایانی کرده است. این مجموعه همواره با کسب تجربیات ارزشمند و استراتژی چابکی زنجیره های تأمین کالا و محصولات، توانسته در حوزه بازار و بازاریابی، پیشرفتی نوین را در ارائه خدمات و محصولات در سطح کشور داشته باشد. این مجموعه همچنین با تعهد به اصول اخلاقی و حقوق مصرف کننده و برخورداری از آموزش قوانین و مقررات تجارت، با همت و تلاش خود، در جهت تولید با بهره وری بالا ضمن ارتقاء کیفیت و رونق اقتصادی گام بر می دارد.

عملکرد ما تا به امروز:

-ایجاد فرصت های شغلی با افزایش سطوح تولیدی
– تقویت تولید ملی و ترقی اقتصادی با برنامه ریزی های راهبردی
– اختصاص منابع مالی به واحد های تولیدی و استارت آپ ها
-آموزش قواعد مدرن فروش و بازاریابی
-راه اندازی فروشگاه آنلاین جهت ایجاد رفاه و افزایش توان خرید


از ویژگی ها و مزیت های رقابتی ما:

با بهره گیری از رهبران کارآفرین و مجرب و کارکنان جوان و پرانگیزه، با تکیه بر ارزش های سازمانی چون سرآمدی، یادگیری، رقابت پذیری، خلاقیت و ایده پردازی، مشتری مداری، تعهد و وفاداری و تلاش مستمر در جهت افزایش بهره وری تولید و… توانسته ایم در مدت کوتاهی از زمان تاسیس، افتخارات بزرگی را تقدیم جامعه کنیم.

ایجاد بازار:

با برخورداری از تجربیات ارزشمند و سرمایه گذاری های مثبت، همواره به عنوان عنصری فعال در حوزه صادرات و کسب سهم در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت می کنیم. بدین منظور فروشگاه آنلاین می با را فضایی جهت ایجاد بازار برای گسترش تجارت و صادرات برقرار ساخته ایم.

کیفیت:

کیفیت، کلید ارزشمند مشتری مداری است. ما با بهره مندی از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی های روز، همواره در ارائه بهترین کیفیت و خدمات می کوشیم تا نهایت رضایتمندی حاصل گردد.

تولید:

ما با افزایش تولیدات خود در حوزه صنایع غذایی، محصولات چرمی و ظروف چوبی، وسعتی از طرح ها و تنوع ها را در اختیار مشتری قرار داده ایم تا آسودگی در انتخاب میسر گردد.

اهداف ما:

-ایجاد فرصت های شغلی بیشتر برای نیروهای فعال و با انگیزه
-گسترش فعالیت های تولیدی در سطوح مختلف
-فراهم کردن بستر مناسب برای رفع نیازها و افزایش سطح رفاه و رشد کیفیت
-ایجاد جامعه ای خودکفا و مستقل با ظرفیت های بالای تولید
-فراتر رفتن از مرزهای کشور و ورود به بازار های بین المللی
-ایجاد ارزش افزوده و جلوگیری از خام فروشی در حوزه صادرات
-تخصیص منابع مالی برای واحد های تولیدی و استارت آپ ها
-گسترش، توسعه و تقویت زنجیره ی تأمین کالا و تولید محصولات داخلی
-افزایش محبوبیت و مقبولیت برند “می با”، با سهیم شدن در بازارهای داخلی و خارجی
برآنیم تا با توانایی های موجود و حضور پر رنگ در بازارهای جهانی در جهت تولید بهینه، به همراه افزایش کیفیت و بهره وری، طی زمان هایی نزدیک به اهداف بلند مدت مان برسیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مزرعه کوچک طلایی پارس می باشد.