وب سایت شما منعکس کننده میزان کیفیت و ارائه خدمات شماست. هدف ما طراحی سایت نیست بلکه بالا بردن قابلیت های لازم برای یک کسب و کار موفق است.

چرا طراحی سایت با می با؟راحتی در مدیریت وب سایت:

اگر انتخاب شما در طراحی سایتتان تیم حرفه ای می با، باشد پس از تحویل گرفتن سایت خود بدون نیاز دوباره به ما می توانید بسیار آسان وب سایت خود را مدیریت کنید و هرجا که خواستید تغییرات لازم را به راحتی اعمال نمایید.

 •  

  سازگاری با گوشی های هوشمند

  سازگاری با گوشی های هوشمند

  با توجه به درصد بالای استفاده از گوشی های هوشمند و تبلت، رسپانسیو یک سایت الزامی است. تیم طراح می با، با علم به این موضوع تمامی سایت هارا به صورت رسپانسیو طراحی می کند.

 • ایجاد تجربه کاربری خوب

  ایجاد تجربه کاربری خوب

  پس از سپردن طراحی سایت خود به تیم می با، با فروش واقعی و عالی روبرو خواهید شد. چرا که سایت به گونه ای طراحی خواهد شد که کاربر به راحتی بتواند به مطلب یا محصول مورد نظر خود برسد که این خود سبب تبدیل نرخ مشتری خواهد شد. به این معنا که مشتریان وفادار نصیب شما می گردد.

   

 •  

  رشد در گوگل

  رشد در گوگل

  برای دیده شدن در گوگل، تیم می با، با مهارت بالا به گونه ای طراحی سایت می کند تا رنک و امتیاز سئو را برای وب سایت شما فراهم آورد.

 • دسته بندی های مناسب

  دسته بندی های مناسب

  باید در نظر داشت صرفأ ظاهر سایت، ملاک موفقیت نیست؛ در طراحی سایت، دسته بندی های مورد نظر اعم از مقالات، محصولات، پیشنهادات ویژه باید به گونه ای چیده شده باشند که در دسترس کامل هر مشتری قرار گیرد.

   

 •  

  سرعت بالا

  سرعت بالا

  با تیم طراحی می با، چیزی که کسب و کار شما را از رقبایتان متمایز می کند، سرعت بالا در سایت شما می باشد. به این معنا که بارگذاری صفحه مورد نظر در کمتر از چند ثانیه برای کاربران میسر می گردد که این خود یک امتیاز عالی برای حفظ مشتری محسوب می شود.

مشاهده نمونه کارها

تیم طراحی می با، با تخصص و تجربه کاری بالا تا رسیدن به موفقیت کسب و کارتان در هر گام همراه شما می باشد.پس از تحویل گرفتن سایت خوداگر نیاز به پشتیبانی کمک و هرگونه سوال داشتید از طریق شماره و ایمیل زیر با ما ارتباط داشته باشید.